Jensen Global Inc. JG16-1.5HP
Part No.:
JG16-1.5HP
Datasheet:
JG16-1.5HP.pdf
Description:
16G 1.5" HP SERIES TIP ID .047"
Shipping
JG16-1.5HP Specifications
Series:
NT
Tip Type:
Straight
Outer Diameter:
0.065" (1.65mm)
Inner Diameter:
0.047" (1.19mm)