Jensen Global Inc. JG16-0.5HP-45
Part No.:
JG16-0.5HP-45
Datasheet:
JG16-0.5HP-45.pdf
Description:
16G 0.5" HP SERIES TIP ID .047"
Shipping
JG16-0.5HP-45 Specifications
Series:
NT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 45°
Outer Diameter:
0.064" (1.63mm)
Inner Diameter:
0.047" (1.19mm)