Jensen Global Inc. JG15-0.5MDZ
Part No.:
JG15-0.5MDZ
Datasheet:
JG15-0.5MDZ.pdf
Description:
15G 0.5" HP SERIES TIP ID .052"
Shipping
JG15-0.5MDZ Specifications
Series:
NT
Packaging:
Box
Gauge:
15
Outer Diameter:
0.720" (18.29mm)
Inner Diameter:
0.054" (1.37mm)