Jensen Global Inc. JG14-1.5MDZ
Part No.:
JG14-1.5MDZ
Datasheet:
JG14-1.5MDZ.pdf
Description:
14G 1.5" HP SERIES TIP ID .063"
Shipping
JG14-1.5MDZ Specifications
Series:
NT
Packaging:
Box
Gauge:
14
Outer Diameter:
0.082" (2.08mm)
Inner Diameter:
0.063" (1.60mm)