Jensen Global Inc. JG14-1.5-45
Part No.:
JG14-1.5-45
Datasheet:
JG14-1.5-45.pdf
Description:
14G 1.5" IT SERIES TIP ID .069"
Shipping
JG14-1.5-45 Specifications
Series:
IT
Packaging:
Bag
Tip Type:
Angled 45°
Gauge:
14
Outer Diameter:
0.083" (2.11mm)
Inner Diameter:
0.069" (1.75mm)