Jensen Global Inc. JG14-0.5XPRO
Part No.:
JG14-0.5XPRO
Datasheet:
JG14-0.5XPRO.pdf
Description:
14G 0.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0
Shipping
JG14-0.5XPRO Specifications
Outer Diameter:
0.079" (2.01mm)
Inner Diameter:
0.061" (1.55mm)