Jensen Global Inc. JG14-0.5TX
Part No.:
JG14-0.5TX
Datasheet:
JG14-0.5TX.pdf
Description:
14G 0.5" PTFE TIP ID .066" OLIVE
Shipping
JG14-0.5TX Specifications
Outer Diameter:
0.082" (2.08mm)
Inner Diameter:
0.066" (1.68mm)