Jensen Global Inc. JG13-1.5HP
Part No.:
JG13-1.5HP
Datasheet:
JG13-1.5HP.pdf
Description:
13G 1.5" HP SERIES TIP ID .070 R
Shipping
JG13-1.5HP Specifications
Series:
NT
Packaging:
Bag
Gauge:
13
Outer Diameter:
0.100" (2.54mm)
Inner Diameter:
0.070" (1.78mm)