IDEC IS-30-A2-S2
Part No.:
IS-30-A2-S2
Datasheet:
IS-30-A2-S2.pdf
Description:
PROX PNP NC M12
Shipping
IS-30-A2-S2 Specifications
Sensing Distance:
0.394" (10mm)
Output Type:
PNP-NC
Voltage - Supply:
10V ~ 30V
Termination Style:
Connector
Operating Temperature:
-25°C ~ 60°C