Interion By Global Industrial INT-DY-60R
Part No.:
INT-DY-60R
Manufacturer:
Interion By Global Industrial
Category:
Carts and Trucks
Package:
Datasheet:
INT-DY-60R.pdf
Description:
TABLE CART FOR 48" AND 60" ROUND
Shipping
INT-DY-60R Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Interion By Global Industrial
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Chair and Table Cart
Material:
Steel
Capacity:
660 lbs
Wheel/Caster Diameter:
Size / Dimension:
48" W x 28" D x 39" H