HellermannTyton IMP3.510M4
Part No.:
IMP3.510M4
Manufacturer:
HellermannTyton
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
IMP3.510M4.pdf
Description:
WIRE MARKER CBL TIE 19.1X88.9MM
Shipping
IMP3.510M4 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
HellermannTyton
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Type:
Wire Marker, Cable Tie
Size:
0.75" W x 3.50" L (19.1mm x 88.9mm)