EM4, LLC IL-LMPMH-75010K
Part No.:
IL-LMPMH-75010K
Manufacturer:
EM4, LLC
Category:
Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV Lamps
Package:
Datasheet:
IL-LMPMH-75010K.pdf
Description:
MH DE LAMP 750W 10K
Shipping
IL-LMPMH-75010K Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
EM4, LLC
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Voltage:
5500V (Start), 250V (Operating)
Current:
4.1 A
Output:
Size / Dimension:
320mm x 32mm