Vishay Dale IHLW5050CEEB4R7M01
Part No.:
IHLW5050CEEB4R7M01
Datasheet:
IHLW5050CEEB4R7M01.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 10A 15 MOHM SMD