Vishay Dale IHLP6767DZEB2R2M01
Part No.:
IHLP6767DZEB2R2M01
Datasheet:
IHLP6767DZEB2R2M01.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 19A 6.4 MOHM SMD