Vishay Dale IHLP5050FDEB8R2M01
Part No.:
IHLP5050FDEB8R2M01
Datasheet:
IHLP5050FDEB8R2M01.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 10.5A 15.5 MOHM