Vishay Dale IHLP5050FDEB4R7M01
Part No.:
IHLP5050FDEB4R7M01
Datasheet:
IHLP5050FDEB4R7M01.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 13.5A 8.7 MOHM