Vishay Dale IHLP5050FDEB2R2M01
Part No.:
IHLP5050FDEB2R2M01
Datasheet:
IHLP5050FDEB2R2M01.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 22A 4.2 MOHM SMD