Vishay Dale IHLP5050CEEB5R6M07
Part No.:
IHLP5050CEEB5R6M07
Datasheet:
IHLP5050CEEB5R6M07.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 9.5A 18.19 MOHM