Vishay Dale IHLP5050CEEB4R7M06
Part No.:
IHLP5050CEEB4R7M06
Datasheet:
IHLP5050CEEB4R7M06.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 10A 14.27 MOHM