Vishay Dale IHLP5050CEEB3R3M06
Part No.:
IHLP5050CEEB3R3M06
Datasheet:
IHLP5050CEEB3R3M06.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 12A 10.69 MOHM