Vishay Dale IHLP5050CEEB100M07
Part No.:
IHLP5050CEEB100M07
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Datasheet:
IHLP5050CEEB100M07.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 7A 30.86 MOHM SMD