Vishay Dale IHLP3232CZEB8R2M01
Part No.:
IHLP3232CZEB8R2M01
Datasheet:
IHLP3232CZEB8R2M01.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 4.8A 59.3 MOHM