Vishay Dale IHLP3232CZEB2R2M01
Part No.:
IHLP3232CZEB2R2M01
Datasheet:
IHLP3232CZEB2R2M01.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 9A 20.3 MOHM SMD