Vishay Dale IHLP2525BDEB8R2M01
Part No.:
IHLP2525BDEB8R2M01
Datasheet:
IHLP2525BDEB8R2M01.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 3A 106 MOHM SMD