Vishay Dale IHLP2525BDEB6R8M01
Part No.:
IHLP2525BDEB6R8M01
Datasheet:
IHLP2525BDEB6R8M01.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 3.5A 95 MOHM SMD