Vishay Dale IHLP2525BDEB4R7M01
Part No.:
IHLP2525BDEB4R7M01
Datasheet:
IHLP2525BDEB4R7M01.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 4.5A 63 MOHM SMD