Vishay Dale IHLP2525BDEB3R3M01
Part No.:
IHLP2525BDEB3R3M01
Datasheet:
IHLP2525BDEB3R3M01.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 5A 51.6 MOHM SMD