Vishay Dale IHLP2525BDEB1R0M01
Part No.:
IHLP2525BDEB1R0M01
Datasheet:
IHLP2525BDEB1R0M01.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 9A 14.2 MOHM SMD