Vishay Dale IHLP2525AHEB2R2M01
Part No.:
IHLP2525AHEB2R2M01
Datasheet:
IHLP2525AHEB2R2M01.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 3.75A 46 MOHM