Vishay Dale IHLP2020CZEB2R2M01
Part No.:
IHLP2020CZEB2R2M01
Datasheet:
IHLP2020CZEB2R2M01.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 5.8A 29.2 MOHM