Vishay Dale IHLP2020BZEB100M01
Part No.:
IHLP2020BZEB100M01
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Datasheet:
IHLP2020BZEB100M01.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 2.3A 199 MOHM SMD