Vishay Dale IHLP1616ABEB2R2M11
Part No.:
IHLP1616ABEB2R2M11
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Datasheet:
IHLP1616ABEB2R2M11.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 2.75A 83.5 MOHM