Vishay Dale IHLD4032KBEB100M5A
Part No.:
IHLD4032KBEB100M5A
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Datasheet:
IHLD4032KBEB100M5A.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 5.6A 32.6 MOHM