Ampco Safety Tools I-3/4D46MM
Part No.:
I-3/4D46MM
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Category:
Sockets, Handles
Package:
Datasheet:
I-3/4D46MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 46MM 2.28"
Shipping
I-3/4D46MM Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Tool Type:
Socket, Impact
Tip Type:
6 Point Socket
Size:
46mm
Drive Size:
3/4"
Length:
2.28" (58.0mm)