Ampco Safety Tools I-3/4D35MM
Part No.:
I-3/4D35MM
Datasheet:
I-3/4D35MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 35MM 1.97"
Shipping
I-3/4D35MM Specifications
Size:
35mm
Length:
1.97" (50.0mm)