Ampco Safety Tools I-3/4D34MM
Part No.:
I-3/4D34MM
Datasheet:
I-3/4D34MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 34MM 1.97"
Shipping
I-3/4D34MM Specifications
Size:
34mm
Length:
1.97" (50.0mm)