Ampco Safety Tools I-3/4D25MM
Part No.:
I-3/4D25MM
Datasheet:
I-3/4D25MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 25MM 1.81"
Shipping
I-3/4D25MM Specifications
Size:
25mm
Length:
1.81" (46.0mm)