Ampco Safety Tools I-3/4D24MM
Part No.:
I-3/4D24MM
Datasheet:
I-3/4D24MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 24MM 1.81"
Shipping
I-3/4D24MM Specifications
Size:
24mm
Length:
1.81" (46.0mm)