Ampco Safety Tools I-3/4D23MM
Part No.:
I-3/4D23MM
Datasheet:
I-3/4D23MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 23MM 1.73"
Shipping
I-3/4D23MM Specifications
Size:
23mm
Length:
1.73" (44.0mm)