Ampco Safety Tools I-3/4D21MM
Part No.:
I-3/4D21MM
Datasheet:
I-3/4D21MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 21MM 1.73"
Shipping
I-3/4D21MM Specifications
Size:
21mm
Length:
1.73" (44.0mm)