Ampco Safety Tools I-1/2D29MM
Part No.:
I-1/2D29MM
Datasheet:
I-1/2D29MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 29MM 1.57"
Shipping
I-1/2D29MM Specifications
Size:
29mm
Length:
1.57" (40.0mm)