Ampco Safety Tools I-1/2D28MM
Part No.:
I-1/2D28MM
Datasheet:
I-1/2D28MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 28MM 1.57"
Shipping
I-1/2D28MM Specifications
Size:
28mm
Length:
1.57" (40.0mm)