TE Connectivity Raychem Cable Protection HX-SCE-2.4-50-4
Part No.:
HX-SCE-2.4-50-4
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
HX-SCE-2.4-50-4.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Shipping
HX-SCE-2.4-50-4 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Series:
HX-SCE
Packaging:
Cut Tape (CT)
Product Status:
Active
Label Type:
Heat Shrinkable
Label Size:
0.09" x 1.97" (2.4mm x 50.0mm)