3M HSHM-S200DE1-8AP1-TG30
Part No.:
HSHM-S200DE1-8AP1-TG30
Datasheet:
HSHM-S200DE1-8AP1-TG30.pdf
Description:
CONN RECEPT 200POS 2MM PRESS-FIT
Shipping
HSHM-S200DE1-8AP1-TG30 Specifications
Connector Style:
DE 25
Number of Positions:
200
Pitch:
0.079" (2.00mm)