3M HSHM-S125B1-5AP1-TG30
Part No.:
HSHM-S125B1-5AP1-TG30
Datasheet:
HSHM-S125B1-5AP1-TG30.pdf
Description:
CONN RECEPT 125POS 2MM PRESS-FIT
Shipping
HSHM-S125B1-5AP1-TG30 Specifications
Connector Style:
B 25
Number of Positions:
125
Pitch:
0.079" (2.00mm)