Brady Corporation HSCM-3000-1-WT
Part No.:
HSCM-3000-1-WT
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
HSCM-3000-1-WT.pdf
Description:
WIRE MARKR CBL TIE 76.2MMX25.4MM
Shipping
HSCM-3000-1-WT Specifications
Manufacturer:
Brady Corporation
Series:
Heatex™
Active
Type:
Wire Marker, Cable Tie
Size:
3.00" W x 1.00" L (76.2mm x 25.4mm)