Brady Corporation HSCM-3000-0.625-WT
Part No.:
HSCM-3000-0.625-WT
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
HSCM-3000-0.625-WT.pdf
Description:
WIRE MARKR CBL TIE 76.2MMX15.9MM
Shipping
HSCM-3000-0.625-WT Specifications
Manufacturer:
Brady Corporation
Series:
Heatex™
Active
Type:
Wire Marker, Cable Tie
Size:
3.00" W x 0.63" L (76.2mm x 15.9mm)