Amphenol ICC (FCI) HM2P07PDK110N9LF
Part No.:
HM2P07PDK110N9LF
Datasheet:
HM2P07PDK110N9LF.pdf
Description:
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
Shipping
HM2P07PDK110N9LF Specifications
Pitch:
0.079" (2.00mm)