MEAN WELL USA Inc. HLG-320H-24
Part No.:
HLG-320H-24
Datasheet:
HLG-320H-24.pdf
Description:
LED DVR CC/CV ACDC 24V 13.34A
Shipping
HLG-320H-24 Specifications
Series:
HLG-320H (320W)
Voltage - Input (Min):
90VAC
Voltage - Input (Max):
305VAC
Voltage - Output:
24V
Current - Output (Max):
13.34A
Power (Watts):
320 W
Voltage - Isolation:
3.75 kV
Dimming:
Features:
OCP, OTP, OVP, SCP
Ratings:
IP67
Operating Temperature:
-40°C ~ 90°C
Efficiency:
94.5%
Size / Dimension:
8.87" L x 3.54" W x 1.72" H (225.2mm x 90.0mm x 43.8mm)