Brady Corporation HH-18-SC-PK
Part No.:
HH-18-SC-PK
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
HH-18-SC-PK.pdf
Description:
WIRE MARKER, 0.75 IN H X 0.25 IN
Shipping
HH-18-SC-PK Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Brady Corporation
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Wire Marker, Cards
Size:
0.25" W x 0.71" L (6.4mm x 18.0mm)